در این مقاله قصد داریم ۱۰ ترفند کلیدی را برای جذاب تر شدن آقایان و ارتقاء سبک لباس پوشیدن آنها مطرح کنیم. با ما همراه باشید.

۱) تناسب اندام داشته باش و پادشاهی کن!

یکی از موثرترین راه‌هایی که می‌توانید تغییر در سبک زندگی و لباس پوشیدن خود ایجاد کنید، دستیابی به اندام مناسب با قد و وزن شماست. اکثر افراد به دلیل عدم تناسب اندام لباس هایی را می‌پوشند که مناسب آنها نیست مثلا لباس یا بیش از حد گشاد و بزرگ است یا آنچنان تنگ که زننده به نظر می‌رسد. بنابراین همیشه اطمینان حاصل کنید که آنچه می‌پوشید دقیقا مناسب سایز شما باشد. متاسفانه امروزه لباس‌های تنگ بسیار زیاد شده که اصلا قابل تایید نیستند.

۲) ساده پوشی را در اولویت قرار بده!

همواره سعی کنید لباس های ساده و شیک بپوشید. هرگز در رنگ بندی لباس های خود بیش از ۳ رنگ استفاده نکنید! مثلا یک پیرهن سیاه و سفید را با یک شلوار جین و ژاکت سفید بپوشید. یا برای جذاب تر شدن یک ساعت طلایی را به مجموعه ست خود اضافه کرده و تا آنجا که می‌توانید از موارد غیرضروری خودداری کنید.

۳) خسته کننده نباش!

هنگامی که در محلی حاضر می‌شود به صورت مستمر یک ست لباس را نپوشید. تنوع را در اوج سادگی در اولویت‌های ست خود قرار دهید.

۴) ست لباس هات هم اندازه باشن!

به عنوان مثال اگر شما یک ژاکت به نسبت بزرگ را می‌پوشید، شلواری تنگ به پا نکنید. همیشه سعی داشته باشید لباس ها به نسبت یکدیگر از نظر سایزی تغییرات زیادی نداشته باشند.

۵) هرگز تنهایی برای خرید یک لباس اقدام نکن!

وقتی وارد یک فروشگاه می‌شوید فروشنده متناسب با لباس هایی که انبار کرده است شما را به سمتی جهت می‌دهد که کالای خودش فروش برود. بنابراین ممکن است روی سلیقه فردی شما تاثیر بگذارد. اما وقتی با یک دوست قابل اطمینان به خرید بروید می‌توانید نظر او را پرسیده و انتخاب بهتری داشته باشید.

۶) به جزئیات دقت کن!

در ظاهر و سبک لباس پوشیدن شما وجود یک سری جزئیات بسیار حائز اهمیت است. مثلا هنگامیکه یک کت شلوار برای مجلسی میپوشید، قرار دادن یک دستمال در جیب کت و یا نحوه گره کراوات شما می‌تواند زیبایی ظاهری تان را تحت تاثیر قرار دهد.

۷) بیشترین پول خودت رو به کفش بده!

طبق آماری که منتشر شده است اکثر زنان هنگامیکه با مردان مواجه می‌شوند اولین چیزی که نگاه آنها را جذب می‌کند کفش‌های یک مرد است. بخصوص اگر آنها را تمیز و واکس زده نگه دارید. از طرف دیگر پا قلب دوم انسان می‌باشد و اگر به آنها بها ندهید و کفش‌های نامناسب بپوشید تناسب اندام شما به مرور زمان بهم می‌ریزد.

۸) لوگو را روی پیرهن یا کت خودت فراموش نکن!

گاهی قرار دادن یک لوگوی بسیار ساده و شیک از برند‌های معروف که روی لباس‌ها معمولا حک می‌شوند می‌تواند جلوه بسیار زیبایی به ساختار و استایل لباس پوشیدن شما اضافه کند.

۹) همیشه نباید لباس مارک بخری!

اینکه به دنبال مارک بودن یک لباس هستید امری بسیاری طبیعی است چون تبلیغات آن مارک باعث شده که برند محبوبی شود و شما نیز می‌خواهید با برند‌ها بیشتر در معرض دید همگان باشید. اما قبل از خرید یک لباس این سوال را از خود بپرسید:‌ «اگر این مارک روی این لباس وجود نداشت باز هم آن را می‌خریدم». در صورتیکه پاسخ شما به این سوال مثبت است یعنی انتخاب مناسبی داشته‌اید.

۱۰) بازخوردهای واقعی را دریافت کن!

اکثر افرادی که در اطراف شما هستند مانند خانواده یا دوستان صمیمی به دلیل علاقه زیاد به شما هرگز نمی‌توانند به صراحتا بگویند که این سبک لباس پوشیدن شما ایراد دارد. ولی شما باید واقعا از آنها بخواهید که نظر حقیقی را بگویند در غیر این صورت از یک شخص دیگری کمک بگیرید تا نظر واقعی و بدون اغراق یا ترحم بدهد.

بنابراین سعی کنید همواره سبک‌های مختلف را تجربه کنید و لباس‌های متنوعی بپوشید. البته در نظر داشته باشید که سادگی اولویت هر فرد جذاب است که به نکات ریز دقت می‌کند.