با توجه به درخواست‌های مکرر کاربران سعی کردیم تحقیق جامعی را انجام داده و با مطالعات نشریات خارجی مدل‌ موهای جذاب در سال ۲۰۱۷ را مورد بررسی قرار دهیم و برای هر مدل یک یا چند شخصیت معروف را که از آن مدل برای موهای خود بهره برده‌اند به همراه عکس نمایش دهیم. مدل مو قطعا به عنوان یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها برای جذاب تر شدن مردان است. این تحقیق جذابیت مدل موی مردان را از نظر خانم‌ها بررسی می‌کند. خواندن این مقاله‌ را از دست ندهید!

۱)‌ مدل مدرن

این مدل مو بگونه‌ای است که اطراف و پشت سر به صورت کامل خالی می‌شود و تنها قسمت فوقانی سر باقی می‌ماند. نگهداری از این مدل راحت است زیرا تنها با مقدار کمی ژل می‌توان حالت موردنظر را ایجاد کرد. این مدل مو در سال ۱۹۰۰ ابتدا توسط طبقه کارگر جامعه مورد استفاده قرار می‌گرفت اما بعدها افراد مشهوری چون مایکل مور، دیوید بکهام و ... از آن استفاده کردند و بدین صورت این مدل مو جهانی شد.

بهترین مدل مو سال ۲۰۱۷ - مدل مدرن

۲) مدل الویز پریسلی

این مدل مو همانطور که از نامش پیداست ابتدا توسط الویز پریسلی خواننده مشهور آمریکایی ابداع شد. در این مدل اطراف سر تا حدود کمی خالی می‌شود اما موهای قسمت فوقانی سر به صورت کامل باقی می‌ماند و کمی به سمت جلو شانه می‌شود.

بهترین مدل مو سال ۲۰۱۷ -  مدل کوفی مدل الویز پریسلی

۳) مدل موی پف کرده

این مدل مو بسیار ساده می‌باشد و در آن تمام موهای شخص به صورت کاملا منظم به سمت بالا شانه می‌شوند. مردانی که از این مدل مو استفاده می‌کنند در خارج از کشور به افراد ثروتمند معروف هستند!

بهترین مدل مو سال ۲۰۱۷ - مدل موی پف کرده

۴) مدل کلاسیک

این مدل مو برای افرادی که موهای کم پشت دارند بسیار مناسب است زیرا می‌توانند قسمت بالای پیشانی را به سمت دلخواه شانه کرده و مقداری ژل بمالند. نگهداری این مدل مو بسیار راحت است و نیازی به شستشوی روزانه آن نیست. این سبک مو شما را باهوش تر و سخت‌کوش‌تر به تصویر می‌کشد.

بهترین مدل مو سال ۲۰۱۷ - مدل کلاسیک

۵) مدل نظامی

به هنگام اصلاح مو با این روش تمام سر یکدست خواهد شد. معمولا این برش مو برای افرادی که پوست سبزه یا سیاه دارند بسیار جذاب خواهد بود. زنان معمولا افرادی که موهای سر خود را اینگونه اصلاح می‌کنند، به عنوان افرادی منظم و منضبط می‌شناسند. از مشهورترین افرادی که از این مدل مو استفاده می‌کند می‌توان به باراک حسین اوباما رئیس جمهور اسبق آمریکا اشاره کرد.

بهترین مدل مو سال ۲۰۱۷ - مدل نظامی

۶) مدل حرفه‌ای

در این مدل سمت چپ یا راست سر یک برش مشخص ایجاد می‌شود که سر را به دو قسمت نامساوی تقسیم می‌کند. این مدل باعث می‌شود که یک سبک کلاسیک بسیار ساده را داشته باشید و معمولا زنان به اینگونه مردان اعتماد بیشتری می‌کنند. افراد مشهوری که از این مدل مو استفاده کرده‌اند: لئوناردو دیکاپریو و جورج کلونی و ... .

بهترین مدل مو سال ۲۰۱۷ - مدل حرفه‌ای

۷) مدل نامنظم

یکی دیگر از مدل‌های موی جذاب مردانه، مدل موی نامنظم است. این مدل مو در نگاه اول بگونه‌ای می‌باشد که انگار شخص تازه از خواب بیدار شده است! در این حالت دو طرف سر تا حدودی کمرنگ می‌شود و هیچگونه نظم خاصی در شانه کردن مو وجود ندارد. معمولا افراد جوان این سبک اصلاح مو را بیشتر می‌پسندند. در تصویر زیر نمونه‌هایی از آن را مشاهده می‌کنید.

بهترین مدل مو سال ۲۰۱۷ - مدل نامنظم

۸) مدل هاکی

بهترین گزینه برای مردانی که موی فر دارند برش هاکی است. علت نامگذاری این برش بدین منظور می‌باشد که ابتدا این سبک از بازیکنان هاکی الهام گرفته شد که کلاه‌ هاکی بر سر دارند. نگهداری از این مدل بسیار ساده است و حتی نیازی نیست به صورت مرتب شانه شود. از افراد مشهوری که از این مدل استفاده کردند رافائل نادال می‌باشد.

بهترین مدل مو سال ۲۰۱۷ - مدل هاکی

۹) مدل کم و محو شده

این مدل بیشتر در افراد سیاه پوست مد می‌باشد که در طی آن دو طرف سر بگونه‌ای کوتاه می‌شود که موی افراد محو گردد. نگهداری این مدل بسیار ساده است. در تصویر زیر نمایی از این مدل مو را بر روی سر ویل اسمیت مشاهده می‌کنید.

بهترین مدل مو سال ۲۰۱۷ - مدل کم و محو شده

۱۰) مدل کامل

یکی از محبوب ترین مدل‌های مو در بین مردم مدل موی کچل یا صفر است که در این حالت شخص هیچگونه مویی روی سر خود ندارد و البته این مدل به هر کسی نمی‌آید.

بهترین مدل مو سال ۲۰۱۷ - مدل کامل