ربات‌های چهار پای شرکت بوستون داینامیک همواره در سراسر جهان مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است. آخرین رباتی که این شرکت در هفته پیش با یک ویدیو معرفی کرده است تحت عنوان SpotMini می‌باشد که در دسته‌بندی ربات‌های چهار پا قرار می‌گیرد. این ربات یک عضو عجیب و غریب دیگری در بالای سر خود دارد که به صورت یک خرطوم یا دست سوم عمل می‌کند. ربات SpotMini به طرز شگفت انگیزی می‌تواند یک در را باز نگه دارد و تحت هر شرایطی و با وجود هر مانعی مانع از بسته شدن درب شود. در ویدیو زیر مشاهده می‌کنید که به هنگام باز کردن درب یک مرد تمام تلاش خود را می‌کند تا مانع از عبور ربات شود ولی SpotMini به هر نحوی که شده درب را باز نگه می‌دارد و هیچ مانعی باعث نمی‌شود که از انجام دادن این کار خودداری کرده و تسلیم شود.

همانطور که در فیلم زیر مشاهده می‌کنید این ربات نه تنها درب را همواره باز نگه می‌دارد بلکه می‌تواند به ربات دیگری کمک کرده تا یک مانع را کنار گذاشته و از درب عبور کند!

از دیگر همکاری‌هایی که این ربات انجام می‌دهد برداشتن ظروف و قرار دادن آنها در مکان و محیطی مشخص است.

کمک کردن ربات spotmini به جایگذاری ظروف

تمام تلاش شرکت بوستون داینامیک برای ایجاد ربات‌هایی است که نحوه تعامل آنها با انسان بسیار عادی و قابل درک باشد به عبارت دیگر این شرکت در تلاش است تا ربات‌هایی با رفتارهایی مشابه رفتار انسان تولید کند. همین دقت عمل در این ربات ها باعث شده است که اکثر مردم حس خوبی نسبت به این ربات ها نداشته باشند.